DRIVE THE CHANGE
VIRZI PĀRMAIŅAS
SĀKUMS      |      REZERVES DAĻAS      |       MOTRIO      |        AKCIJAS       |        PAR MUMS      |        KONTAKTI
K. Ulmaņa gatve 5, Rīga, LV-1004
t. +371-67066111
Oriģinālās Rezerves Daļas

RENAULT saviem klientiem rekomendē lietot oriģinālās rezerves daļas, jo tās atbilst Ražotāja norādītajām kvalitātes un drošības normām, nodrošinot, ka būsiet apmierināti lietojot Renault automašīnas.
Ko mums dod Oriģinālās Rezerves Daļas?
Divas daļas – oriģināla un neoriģināla – var ārēji izskatīties identiski. Bet tās nav tādas pašas.
Ideāli piemērotas daļas un viegla montāža:
Oriģinālās Rezerves Daļas ir ideāli piemērotas Jūsu automašīnai un to nomaiņa ir viegla, pateicoties to piemērotībai un speciālai apdarei.
Drošības garantija
Oriģinālās rezerves daļas uztur Jūsu automašīnas augstāko kvalitāti. Neoriģinālām rezerves daļām pārsvarā ir cits biezums, svars un tās tiek ražotas no citas kvalitātes materiāliem. Avārijas gadījumā pastāv risks, ka neoriģinālās rezerves daļās neizturēs un tiks deformētas.
Uzticamība un drošība
Katra oriģināla rezerves daļa pilnībā atbilst paraugam - līdz ar to mašīnai tiek nodrošināta oriģināli paredzētā jauda, kā arī visas no garantijas izrietošās tiesības.
Bez Renault rezerves daļām piedāvājam arī MOTRIO daļu kopumu, kas ir paredzētas Renault un citu marku vecākām mašīnām.
Piedāvātās Motrio daļu cenas ir ļoti pievilcīgas.
MOTRIO daļas

MOTRIO ir Renault izplatītās rezerves daļas visu marku automašīnu vecākiem modeļiem.
MOTRIO piedāvājums iekļauj plašu ekspluatācijas daļu sortimentu, kuras ietver: bremžu klučus un diskus, gultņus, amortizatorus, visa tipa filtrus, sadales vārpstas pievadu, aizdedzes sveces un kvēlsveces, akumulatorus, spuldzītes, logu tīrītājus, klusinātājus un ekspluatācijas šķīdumus.
Turpmākajā nākotnē šo rezerves daļu klāstu tiek plānots vēl vairāk paplašināt.
Piedāvājam izmantot arī komplekta pakalpojumu, kas iekļauj nopirktās daļas montāžu, kas nodrošina gada garantiju ne tikai pašai rezerves daļai, bet arī montāžas kvalitātei.
Apmaiņas vienības

Renault piedāvā Apmaiņas vienību Rezerves daļu gammu jeb Renault rūpnīcās Francijā rūpnieciski reģenerētas oriģinālas rezerves daļas. Rūpnīcas garantē ne tikai kvalitāti, bet arī vislabākās cenas un kvalitātes proporcijas. Piedāvātās cenas ir zemākas pat par 50% salīdzinājumā ar jaunām daļām, vērts piebilst, ka rezerves daļu zemākas cenas nav saistītas ar sliktāku kvalitāti. Izmantojot Apmaiņas vienību programmu, Klients atstāj mūsu servisā daļu, vai arī komplektu, kas sabojājās, un tā vietā tiek montēta Apmaiņas vienības daļa. Līdzīgi kā tas notiek mašīnas remonta gadījumā, mēs, kā Renault Autorizētais Partneris izmantojam jaunās Oriģinālās Rezerves daļas. Garantija remontam ar Apmaiņas vienību / Nomaināmo detaļu standarta programmas daļu izmantošanu ir spēkā 12 mēnešus (bez kilometrāžas ierobežojuma).
 © 2013 SIA Mūsa Motors Rīga
K. Ulmaņa gatve 5, Rīga, T. 67066222, 67066160, 28335939, 26589522
Pieteikties servisam
Uzdodiet jautājumu